Naše nabídka | Stavební firma MUF-STAV, s.r.o.


Naše nabídka

Naší hlavní specializací jsou stavební práce, a to včetně stavby domů na klíč, zateplování fasád, sanačních a stěrkových omítek. Máme rozsáhlé a dlouhodobé zkušenosti s rekonstrukcí bytových jader, modernizací objektů a také s realizací všech druhů vestaveb, přístaveb i nástaveb. Novinkou v naší nabídce je realizace hliněných omítek.

Pomůžeme Vám vyřešit obklady, dlažby, podlahy, klidně ale i celou koupelnu nebo kuchyni – a to včetně elektroinstalace. Zařídíme také vodovodní a topenářské práce, žádné problémy nám nedělají ani schody či jiné zednické práce.

Postaráme se také o výsadbu zeleně či zvelebení zahrady, stejně dobře ale zvládneme i opravu komukací nebo restaurování historických objektů – naší chloubou z této kategorie je například rekonstrukce NKP Park Špilberk Zahrada pod Hradbami. Z dalších velkých zakázek můžeme jmenovat: generální oprava skeletu a střechy na provozním objektu V.z.m. Brna Kounicova 16/a spolu s generální opravou kanceláří a sociálního zařízení na ředitelství V.z.m. Brna Kounicova 16/a, zubní ordinace Žarošice nebo zinkovna Sereď.

Díky rozsahu našich služeb dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a jejich požadavky, ať už je to dům, byt, a nebo třeba zahrada, zvládneme cokoliv, stačí nám jen zavolat – jsme tu pro Vás po celý rok.

Samozřejmostí je také možnost zpracování rozpočtů na jednotlivé stavby.


Úvod | Naše nabídka | Fotografie | Kontakt

Copyright © 2012 MUF-STAV, s.r.o.
Webdesign © 2012 StastnyWeb